50 éves lett az Alsógallai Nyugdíjas Klub

A József Attila Művelődési Házban ünnepelte fél évszázados jubileumát az Alsógallai Nyugdíjas Klub. Az ünnepségen tiszteletét tette Schmidt Csaba polgármester úr és Dr. Kancz Csaba kormánymegbízott úr is.

Rengeteg vidám és élettel teli nyugdíjas gyűlt össze hétfő délután a művelődési házban, hogy együtt, jó hangulatban ünnepelhessék klubjuk fennállásának 50. születésnapját. Tatabánya életében nagyon fontos szerepet játszanak az idősek, hiszen rengeteget köszönhet nekik városunk és a fiatalabb generációink is. Városunkban több nyugdíjas klub is működik, amely jól tükrözi, hogy Tatabányán a nyugdíjasok aktív közösségi életet élnek.

Kormánymegbízott úr süteménnyel járult hozzá ehhez a jeles alkalom megünnepléséhez, míg polgármester úr 150ezer forinttal támogatta a klub további működését. Ünnepi beszédükben mindketten kiemelték az idős korosztály fontosságát Tatabánya számára, hiszen nyugdíjas polgáraink nem csak értékeket és hagyományt őriznek, egyben fontos alkotói is Tatabánya életének.